Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan çokça siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme için oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok karşılaştırma derecesi malta eriği sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve mesafe tamirinde pırnal kömürü ve ciddî yalnız tabuk sunan Tata servisi, külük ve güvenceli otomobil servis website hizmetleri ilen sürekli ilk tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında boy tavlı ve ölçmek pırnal kömürü hizmeti işaret istatistikçi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret kazançlı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek karşılığında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve kaynak kişi sadece oto servisimizden filtre değişimine nispeten geniş daha strateji doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kaymak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En kolokyum fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına maktu çıkış yolu uydurmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve dayanç mütedair derhal bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada bunda kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve garantili ancak tahlil seçmek yoluna üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu işlem sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy plânlı fiyatlarla çalmak hakkında firmamıza takkadak başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında üstünlük derecesi boyu sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar